те, чого ми чекали два роки
Ticket to the SUN 2021
Мистецькі вихідні на межі міста та природи
Дні
Години
Хвилини
Секунди

Ticket to the SUN 2021

ДЕ? - ТУТ: Територія SUN (вул. Маяковського 243)

КОЛИ? 30-31 липня та 1 серпня

ПУТІВКА НА ВСІ ДНІ
1 день фестивалю (п'ятниця 30.07)
2 день фестивалю (субота 31.07)
* ЗВЕРНІТЬ УВАГУ
- Перепустка та путівка - є благодійним внеском в підтримку фестивалю.
- Ціна Early Birds. - 24.07 буде подорожчання ціни.
- На вході ціна буде вища, ніж у передпродажу.

- Ніяких електронних квитків нікуди не приходить. Ваша оплата і є підтвердженням, ви є у списках.
Tериторія SUNтериторія колишнього дитячого санаторію ім. М. Коцюбинського у районі Старого міста на межі природи. Локація підібрана ідеально — туди можна легко доїхати на міському транспорті, але водночас відчути себе поза межами Вінниці.

Ticket to the Sun — унікальний формат мистецьких вихідних покликаний об'єднати митців, глядачів, слухачів, гостей міста під відкритим небом. Три дні мистецько-медитативних, музичних подій, цікавих зустрічей, мандрівок Сабарівським масивом.

Вперше відбувся у 2019 й отримав неформальну назву серед відвідувачів «Подільський Вудсток». Основний акцент цьогорічного Тісket to the Sun спрямований на взаємодії людей, творчості та природи.
На гостей чекає музична, перформативна, літературна, візуальна, кіно-програми, 8 різних локацій з дійствами та майстер-класами.

У програмі цьогорічного open-air — виступи відомих українських музикантів у різних жанрах, різноманітні тематичні майстер-класи та воркшопи: хореографічний перформанс, співголосся, робота з керамікою, створення верет (тканих килимків) та інше.

На вікенді будуть ранкова йога, каяки, скелелазіння, слеклайн, вуличні народні ігрища, купання, екскурсії.

Для зручності учасників з інших міст та любителів спати під зорями на Території SUN (вул. Маяковського, 243, зуп. «Будинок відпочинку») розгорнеться наметове містечко, де охочі зможуть розмістити, або орендувати тимчасові домівки. Містечко стане доступним для заселення з 12:00 п'ятниці 30 липня і діятиме до 22:00 неділі 2 серпня. Також буде організований фудкорт.

Захід відбудеться просто неба з дотриманням заходів проти епідеміологічної безпеки.
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше прізвище та імя
Email
Номер телефону
Made on
Tilda