SUN Територія

Tериторія SUNтериторія закинутого та занедбаного санаторію у районі Старого міста на межі міста та природи. Локація підібрана ідеально — туди можна легко доїхати на міському транспорті, але водночас відчути себе поза межами Вінниці.

Ticket to the Sun — унікальний формат мистецьких вихідних на території дитячого санаторію ім. Коцюбинського у Вінниці (Територія SUN), придуманий та втілений у життя ГО «Мистецьке об'єднання "Plai"» у взаємодії з міською владою, бізнесом та громадою.

Завдяки волонтерам та власним силам ГО «Мистецьке об'єднання "Plai"» за тиждень перетворили занедбаний об'єкт рекреації у мистецько-культурну локацію. Більше інфо про масове прибирання території SUN та фотозвіт тут і тут:
Ticket to The Sun 2019 — це:

- три доби чіллу, мистецтва та тотальної взаємодії

- близько 1500 відвідувачів за три доби

- 38 артистів та музикантів («Мантри Керуака», «ЯіКрасько», «Курносая Дура», «Мирослав Кувалдін. THE ВЙО» , «Очеретяний кіт», «MORJ» та інші)

- народження нових проектів (саме тут вперше зародилась колаборація Богдана Куценка та Олега Каданова)

- пілотний проект кемпінгу та спільне вогнище

- розмови-лекції ( зАндрієм Палатним, Максимом Демським та іншими), екоосвіта, дитячі майстер-класи

- 53 короткометражні стрічки у рамках кінофестивалю «Відкрита ніч» - вперше у Вінниці робили перегляд фестивалю під відкритим небом

- 3 походи через староміський прадавній ліс до каменю Коцюбинського

- майстер-класи з ліплення, скелелазіння, йоги

- 9 візуальних проектів

- спортивні двіжухи: фрізбі, слеклайн, волейбол, футбол, бадмінтон.
Важлива філософія першого «тікету» — вільний вхід за будь-який посильний донейшн у мистецтво та контркультуру. Так ми зробили цю територію відкритою для кожного.

«Сонячний шатл» — спеціальний міський автобус за маршрутом Вишенька-Будинок відпочинку, який влада лобіювала та запустила виключно під події на території SUN. Детальніше про нього можна прочитати тут.

Повне відчуття свободи, світлі люди, танці, музика та співи, насолода мистецтвом та природою, спортивні заняття, релакс на барчику — таким був тотальним вайб першого мистецького вікенду Ticket to the Sun.
Made on
Tilda