Персональна виставка Наталі Соми

Вінниця, вул. Пушкіна, 25, простір-студія ПІЧ

Відкриття виставки 21 червня о 19:00 і діятиме до 4 липня

"За час року пандемії я створила власний, фантазійний світ. Його реальність базується на моїх роздумах про всесвіт і проявлений розум в ньому. Люди взаємодіють з чимось більшим, тотальнішим, чим вони є.. Ця взаємодія існує в їхньому житті як данність, великий фестиваль прояву духу, сяйва, зоряного неба, бескінечного космосу. Достатньо буде зупинитись і затамувавши подих почати дивитись на природу, небо, космос через своє серце.

На Сході говорять, за межами всього стоїть свідомість, нерухомий Будда.
Відкинувши "егоїзм", допустити існування інших вимирів, інших форматів більш розвиненних, вільних, зоряних проявів свідомості. Я зохоплююсь, надихаюсь від таких роздумів, приймаю і радію за можливість контактувати з Цією цілою тотальністю."

Наталі Сома - мисткиня, яка працює з різними техніками та текстурами, але усі її роботи об'єднує медитативність, спокійна гамма кольорів та глибина, виражена у простих формах. Її твори несуть ідею любові як вищої міри гармонії усього живого з вищим розумом. У картинах Наталі багато культурних та релігійних референсів і кожна має свою неповторну історію, яку бачиш не очима, а серцем

Підтримати мисткиню можна донейтом безпосередньо на виставці.
Click to order
Total: 
Номер телефону
Відправляючи свої дані ви приймаєте політику обробки персональних данних.
Made on
Tilda